За сприяння народного депутата України Владислава Голуба Територіальному центру подаровано засоби реабілітації для підопічних

За сприяння народного депутата України Владислава Голуба Територіальному центру подаровано засоби реабілітації для підопічних

 

IMG_6210

26 вересня за сприяння народного депутата України Владислава Голуба Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району подаровано засоби реабілітації для підопічних (люди похилого віку та інваліди) а саме: милиці підлокітні, крісло-туалет, ходунки, палиці – всього 79 засобів. Які будуть доставлені підопічним згідно потреб.

IMG_6203

«Це вже не перша цьогорічна допомога народного обранця нашому Територіальному центру, за що ми дуже вдячні», – зазначив директор Валерій Вишиваний. Ми маємо пам’ятати про людей поважного віку, бо вони цезаслужили, щоб їх підтримували, а особливо на передодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів.

На завершення зустрічі керівники району А. А. Яріш та О. П. Собко подякували народному депутату України Владиславу Голубу за підтримку Черкаського району, а особливо щодо забезпечення матеріальними цінностями районний Територіальний центр соціального обслуговування.

IMG-d908c9d9101bc7de366cc68c68b1e068-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *