У Черкасах пройде третій форум громадських організацій та ініціатив

Логотип Форуму

У Черкасах пройде третій форум громадський організацій та ініціатив

Майстер-класи, тренінги, ярмарок ініціатив, виступи спікерів і близько 200 представників громадських організацій та ініціатив, які обмінюватимуться досвідом співпраці. Усе це в межах форуму “ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0”, який відбудеться 23 листопада у Черкасах.

Третій рік поспіль Департамент регіонального розвитку, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА та активні громадські організацій та установи Черкаської області об’єднують зусилля, щоб обмінятися досвідом, презентувати свою роботу та запалити інших на творення проектів.

Цьогоріч темою форуму є “Партнерство заради змін”. Під час заходу присутні дізнаються про успішні кейси, як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні та круті проекти. Також, організатори запрошують до участі представників інших областей та спікерів національного масштабу.

Програма заходу запланована на весь день: упродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних тематичних сесіях. Найменші ж учасники зможуть розважатися у дитячій кімнаті, яка працюватиме упродовж всього форуму.

Зацікавилися? Реєструйтеся для участі за посиланням https://goo.gl/fUkba2.

Якщо ж Ви хочете презентувати діяльність/проекти вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку заповніть цю форму: https://goo.gl/VBjSGF .

Зареєструватись необхідно до 20 листопада 2017 року.

Чекаємо Вас 23 листопада о 08.30 у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17.

Важливо! Для учасників із інших міст організатори можуть відшкодувати вартість проїзду.

Зі всіма питаннями щодо участі в заході просимо звертатися:

Даниленко Сергій – 063 995 74 34, danylenkosergii@gmail.com ;

Гуськова Маргарита – 063 537 83 73, guskovamargarita@gmail.com .

За сприяння народного депутата України Владислава Голуба Територіальному центру подаровано засоби реабілітації для підопічних

За сприяння народного депутата України Владислава Голуба Територіальному центру подаровано засоби реабілітації для підопічних

 

IMG_6210

26 вересня за сприяння народного депутата України Владислава Голуба Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району подаровано засоби реабілітації для підопічних (люди похилого віку та інваліди) а саме: милиці підлокітні, крісло-туалет, ходунки, палиці – всього 79 засобів. Які будуть доставлені підопічним згідно потреб.

IMG_6203

«Це вже не перша цьогорічна допомога народного обранця нашому Територіальному центру, за що ми дуже вдячні», – зазначив директор Валерій Вишиваний. Ми маємо пам’ятати про людей поважного віку, бо вони цезаслужили, щоб їх підтримували, а особливо на передодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів.

На завершення зустрічі керівники району А. А. Яріш та О. П. Собко подякували народному депутату України Владиславу Голубу за підтримку Черкаського району, а особливо щодо забезпечення матеріальними цінностями районний Територіальний центр соціального обслуговування.

IMG-d908c9d9101bc7de366cc68c68b1e068-V

Працівники Територіального центру відвідали с. Чорнявка та с. Яснозірʼя

 Працівники Територіального центру відвідали            с. Чорнявка та с. Яснозірʼя

ап

До уваги всіх присутніх завідувачем відділення денного перебування Лесею Лисенко була представлена інформація про нові послуги мультидисциплінарної команди та порядок їх надання.

Юрисконсультом Ольгою Фірсовою було надано юридичні послуги та консультації з питань чинного законодавства, а саме пенсійного забезпечення.

Психолог Олена Диченко провела психологічну просвіту та надала особисті консультації.

20170802_140855

По закінченню людей похилого віку пригостили ароматним чаєм та солодощами.

Відділення денного перебування продовжує надавати соціальні послуги

 

Відділення денного перебування продовжує надавати соціальні послуги

20170802_154524

Відділення денного перебування продовжує надавати соціальні послуги по населених пунктах Черкаського району.

Працівники Територіального центру відвідали с. Нечаївка, де їх та літніх людей гостинно зустріла завідувач сільською бібліотекою Тетяна Джоболда.

Люди похилого віку отримали групові та індивідуальні консультації, проведені юрисконсультом Ольгою Фірсовою та психологом Оленою Диченко. Корисну інформацію про роботу відділення та мультидисциплінарну команду Територіального центру надала завідувач відділення денного перебування Леся Лисенко.

20170802_141338

Особливого затишку проведеному заходу додали світлиця з цілющими травами, про яку бережно піклується завідувач бібліотекою, та ароматний травʼяний чай приготований з любовʼю для гостей.

Також зустріч з отримувачами соціальних послуг відбулася в с. Думанці.

20747626_147686199148885_1707067226_o

Разом зі своїми підопічними працівники Територіального центру обговорили актуальні теми сьогодення та обмінялися досвідом.

Мультидисциплінарна команда Територіального центру відвідала с. Червона Слобода та с. Тубільці

Мультидисциплінарна команда Територіального центру відвідала

с. Червона Слобода та с. Тубільці

jR8j9KH

26 липня мультидисциплінарна команда Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району в складі завідувача відділення денного перебування, психолога та соціального робітника відвідала с. Червона Слобода. Людям літнього віку, надали інформаційні та психологічні послуги.

20170727_094830

27 липня мультидисциплінарна команда відвідала с. Тубільці для підопічних Територіального центру психологом Оленою Диченко була проведена бесіда “Як захиститися від шахраїв. 15 правил” та надано консультацію стосовно психологічних послуг.

20170727_094456

Юрисконсультом Ольгою Фірсовою надано юридичну консультацію (стосовно пенсій та субсидій), а завідувач відділення денного перебування Леся Лисенко поінформувала про можливість отримання перукарських послуг та послуги ремонту одягу.

Мультидисциплінарна команда Територіального центру постійно надає комплекс соціальних послуг залежно від індивідуальних потреб особи.

Відділенню стаціонарного догляду було надано сучасну сушильну машину

 

 

????????????????????????????????????

22 червня, за сприяння народного депутата України Владислава Голуба, відділенню стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру було надано сучасну сушильну машину для сушки білизни, що значно полегшить роботу обслуговуючого персоналу.

– Такої машини нам дуже не вистачало, адже в стаціонарі на обслуговуванні знаходиться 38 осіб. Речей багато, і процес прання, персоналу доставляє чимало клопотів. У зимову пору взагалі немає місця для того, щоб просушити одяг і постіль, тому сушарка значно полегшить нашу роботу, – каже завідувач відділення стаціонарного догляду Степан Дацько.

Дякуємо за плідну співпрацю!

Вітання з Днем медичного працівника

1305640739

Шановні медичні працівники стаціонарного відділення с. Лозівок та Черкаської ЦРЛ!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за Вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та родинам!

З повагою колектив Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району


Екологічний круїз «Нас зібрала одна природа» для працівників Територіального центру

Екологічний круїз «Нас зібрала одна природа» для працівників Територіального центру

20170602_105445

2 червня для працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району було проведено екологічний круїз «Нас зібрала одна природа».

Відомо: чим багатша, красивіша природа, тим добріші люди, які мешкають там. Природа – джерело пізнання, матеріал для господарської діяльності, зміцнення здоров’я, щоб зберегти природу, потрібно її знати і любити. 

Участь в екокруїзі взали 7 команд, які креативно підійшли до представлення своїх учасників.

image-0-02-04-970b61659d094e81f92386c70c797245222dc79040acfee17dcd67185d5290bb-V

Для них були проведені веселі конкурси, а тим часом готувалась смачна та запашна каша.

image-0-02-05-140d2dcbb3ac4d4939f0c612fe06e1d0032af2e72d0a565fbc44df002156cc31-V

Було визначено команду, каша в якої була найсмачніша (кожна команда готувала кашу по своїй “таємній” технології) – це команда працівників відділення стаціонарного догляду с. Лозівок. По закінченню кожна команда отримала подарунки та титул.

На природі час летить дуже швидко, та спілкування з нею допомагає відновитися, зібратися з силами для вирішення важливих питаннь в нашому, «людському» світі…

Всім дякуємо за участь!!!

 

Про співпрацю з німецьким районом Гота

Про співпрацю з німецьким районом Гота

 

DSC_0072

15 травня відбулось засідання круглого столу за участі представників німецького району Гота, які перебувають з дружнім візитом в Черкаському районі.

DSC_0069

У ньому зокрема взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації Руслан Чикало та директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний.

У своєму виступі Валерій Вишиваний зазначив що питанням соціального захисту одиноких непрацездатних громадан опікується Територіальний центр, на обслуговуванні якого перебуває 3366 осіб.

В минулому році відділення денного перебування надало соціальних послуг 1126 особам, відділення соціальної допомоги вдома — 2203 особам, з них — 211 особи з інвалідністю.

Представники німецького району Гота зазначили що вони готові розглядати інвестиційні соціальні проекти зі створення Центру для людей з інвалідністю, а також спільно вирішувати інші проблемні питання.

Територіальний центр привітав ветеранів з Днем Перемоги

Територіальний центр привітав ветеранів

з Днем Перемоги

GU5RX9PQhI4

Напередодні Дня Перемоги працівники Територіального центру привітали ветеранів подарунками та теплими словами.

gPWPSrOoAEI

Директор Територіального центру – Валерій Вишиваний висловив повагу та вдячність ветеранам за їх мужність, подвиги та Велику Перемогу. А також нагадав про готовність Територіального центру завжди надати їм допомогу та підтримку. Бажав міцного здоровʼя, довголіття, добробуту та мирного неба над головою.

GiyN9QoMiDo

Заступник директора – Наталія Воронкіна подякувала ветеранам за їх силу духу, за те, що самовіддано крок за кроком йшли до перемоги та відбудовували країну. Зичила доброго самопочуття, благополуччя та щастя.

У відділенні стаціонарного догляду с. Лозівок для ветеранів провели святкові культурно-мистецькі заходи, зустрічі з релігійною громадою. Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто не повернувся з війни. По закінченню заходів, частували святковим обідом та солодощами.